Tresura i szkolenie psów to nie wszystko. Trzeba wiedzieć jak je wychować
Zerówka to zajęcia dla tych, którzy po ukończeniu przedszkola mają chęć na dalszą naukę, zabawę i szkolenie psów. Podczas tego kursu skupiamy się na doskonaleniu poznanych wcześniej komend, wykonywaniu ich w coraz bardziej rozpraszających warunkach. Wydłużamy czas wykonania i zwiększamy poziom trudności.
Uważamy, że tresura psów to nie tylko komendy "siad", "stój", "zostań". Żeby poczuć, że szkolenie psa naprawdę działa potrzebne jest odkrycie jego motywacji i nabycie umiejętności wykorzystania tej wiedzy w sytuacjach powszednich. To też nauka komunikacji poprzez zabawę i samokontroli w codziennych aktywnościach.

Czas trwania Zerówki pokrywa się z okresem w którym dorastające szczenię wchodzi w etap "buntu nastolatka". Zwierzę przestaje się słuchać, "zapomina" znaczenia poleceń, które jeszcze dzień wcześniej wykonywało bezbłędnie. Ludzie tracą cierpliwość i wiarę w to, że mają fajnego psa. W tych trudnych tygodniach wsparcie behawiorysty podczas cotygodniowych spotkań jest bezcenne. Pomagamy, tłumaczymy, wprowadzamy specjalne ćwiczenia.


Szkolenie psów podczas zajęć w zerówce obejmuje naukę i utrwalanie:
  • polecenia „noga!” i chodzenia przy nodze
    • zostawania w miejscu w różnych pozycjach i w dużych rozproszeniach
  • polecenia "do mnie!"
    • nie podejmowania jedzenia podczas spacerów
    • kolejnych sztuczek, takich jak slalom między nogami, ukłon, boczek, turlanie

Bo tresura psów to nie wszystko. Warto dowiedzieć się jak je wychować.

Podczas szkolenia psów będą potrzebne: smakołyki, saszetka na pasku, wygodna obroża lub szelki, smycz (nie rozciągana), dwa takie same szarpaki lub sznury, gryzaki
Czas trwania: 8 spotkań – raz w tygodniu po 60 minut
Zerówka kosztuje: 480 zł