Szkoła dla psów Psie ABC powstała by pomóc każdemu zrozumieć jak psy postrzegają otaczający je świat i jak stać się zaufanym przewodnikiem psa.

Szkoła dla psów

Psie ABC powstała żeby pomóc zrozumieć ludziom jak psy postrzegają otaczający je świat. Podczas zajęć kładziemy ogromny nacisk na pomoc w wytworzeniu więzi między zwierzęciem i człowiekiem. Uczymy poprawnej komunikacji. Dążymy do tego żeby pies pracował chętnie i radośnie.Szkolenia prowadzimy opierając się na wzmocnieniach pozytywnych. Uczymy jak nagradzać psa tak żeby ćwiczenia były dla niego prawdziwą frajdą. Ważnym elementem naszych szkoleń jest nauka prawidłowej zabawy z czworonogiem. Nagradzamy i utrwalamy zachowania pożądane, dążymy do wygaszania lub zastępowania tych niepożądanych.

Szkoła dla psów Psie ABC to miejsce gdzie psy przychodzą z radością, a ludzie odnajdują swoją pasję.

Dzięki starannej socjalizacji wewnątrz i międzygatunkowej, uczeniu się dobrych zachowań w różnych okolicznościach, poznawaniu nowych sytuacji oraz stopniowym pokonywaniu lęków psy uczęszczające do nas stają się bardziej zrelaksowane i szczęśliwe. Potrafią odnaleźć się w ludzkim świecie.

Psie ABC - Szkoła dla psów w której zmnieniamy psy na dobre :)